"Enter"a basıp içeriğe geçin

Gizlilik Politikası

Amherstfirefighters.org com gizlilik politikası bloğumuzu takip eden kullanıcılarımızın bütün kişisel bilgilerini, internet sitemizde bulundukları an itibariyle elde edilmiş olan bilgilerini hukuki yollarla muhafaza altına alan ve aynı şekilde hukuki argümanlarla oluşturulmuş olan bir bildiridir ve bu bildiri içerisindeki tüm şartlar sizin kişisel bilgilerinizle ilgili detayları düzenlemektedir.

İş bu metin içindeki gizlilik politikası çevresinde “kişisel bilgiler” kavramının içerisine özellikle takipçilerimizin isim, soy isim, telefon işletim sistemleri, telefon markaları, bilgisayar türü, PC işletim sistemleri, web tabanlı tarayıcı bilgileri, cinsiyetleri, bağlanılan ülke gibi çeşitli bilgiler toparlanmakta ve tüm bu veriler kişisel bilgiler içerisine dahil edilmektedir.

Google gizlilik politikası temel alınmış olan bu metin içindeki tüm detaylar ile sizin güvencenizi sağlıyoruz. Bu sayede tüm dünyada internet ve medya siteleri için belirlenmiş olan yayın politikaları sizler için bir tık uzağınıza kadar getirilmektedir.

Amherstfirefighters.org sitemiz takip eden katılımcılarımızın ve takipçilerimizin özel ve kişisel verilerini bu gizlilik politikasında yer verilmiş olan hükümler ve şartlar kapsamında tamamen muhafaza altına alıyoruz. Kişisel bilgiler hiçbir şekilde ve zamanda paylaşıma açılmamakta, 3. şahıslarla ticari niyetlerle beraber paylaşım yapılmamaktadır.

Sizlerin kişisel bilgilerinin muhafaza edilebilmesi için gerekli olan bütün teknik detaylar sayfamızın alt yapısında barınmaktadır. Amherstfirefighters.org size ait olan bütün kişisel bilgileri ve bu sayfaları takip eden değerli takipçi ve kullanıcıların tüm verilerini güvence ve gizlilik bağlamında koruma altına almıştır. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için Amherstfirefighters.org çeşitli programlar ve sanal araçlar ve programlar kullanabilmektedir. Fakat kullanılmış olan bu programlar ve sanal araçları ile beraber sizin izniniz olmadan yine kişisel veriler depolanmaktadır. Bizim irademiz dışında sayfalarımızda yapılan internet saldırıları ve yazılım saldırılarıyla kişisel verileriniz ele geçirilirse bundan dolayı kesinlikle Amherstfirefighters.org sorumluluk almamaktadır.

Kullanıcılarımızın sayfalarımızda tamamen güvenilir bir formatta hizmet alabilmesi için dizayn edilmiş olan Amherstfirefighters.org gizlilik politikası web sitemizi ziyaret eden tüm oyuncular tarafından kabul edilmiş sayılacaktır.